Hakkımızda

Şehr-ibahçe Et Balık Resteraunt

               Şehr-i Bahçemizin Kuruluş Amacı Günümüz Dünyasında Lezzet ve Eglence Sektörünün Degiştigi İnsanların Stresden Gürültüden Uzak Gerek Şehrin İçerisinde Olması,Gerek Biraz Olsun Uzaklaştıgınızı Hissedebileceginiz Sevdiklerinizle,Dostlarınızla Kimsenin Birbiriniz Rahatsız Etmeden Gürültüden Görüntüden Uzak Büyükçekmece GÖLÜ ve Marmara Deniz Manzarasına Sahip Sadece Sizlere Ait Olan Localarınızda Hoş Saatler Geçirebilmeniz Lezzeti ve Hizmeti Birarada Bulabilmeniz Amacıyla Kurulmuştur.

               2017'nin yaz aylarında açmış olduğumuz Şehr-i Bahçe Mangalbaşı Restaurant Siz Değerli Müşterilerimizin Sevdikleri ile Güzel Vakit Geçirmesi İçin Herşey Düşünülmüş ve Sürekli Yenilikler İle Sizlere Hizmet Etmektedir.

               Şehr-i Bahçemiz 2500m2 Arsa üzeri kurulu %50 si yeşil alan olarak bırakılmış 28 adet 2 kişiden 40 kişiye kadar LOCA lardan Oluşmaktadır,Kendin Pişir Sistemli Masa Ortası Mangallı tivibu, Ligtv yayın sistemlidir.

               Şehr-i Bahçemizde Bulunan Her Ürün 1.sınıf Etler dir,Dünyanın En Lezzetli Bölgelesi Trakya Bölgesin de Bulunan Aile Çifliğimizde Üretilen Kıvırcık Kuzulardır, Köfte ve Sucuklar Kendi Üretimimizdir

                                       Şehr-i Bahçemiz de Kilo ve Porziyon Satışı Yapılmaktadır..

                                                                                                                                            by Bülent CİVAN

 

 

Hakkımızda